شنبه, 3 فروردين 1398
  • EN
بازار اشتغال به توانمندی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان نیاز دارد
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهر قدس گفت: بازار اشتغال امروز کشور به توانمندی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان نیاز دارد.
۶۶۶۸
 ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ 
۱۵:۵:۳۳

امتیاز :  ۴.۵۰ |  مجموع :  ۲

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از شهر قدس، مهدي فتح‌الله در مراسم توجیهی دانشجویان ورودی جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس گفت: هدف از این برنامه آگاهی دانشجویان از قواعد، آیین‌نامه‌ها و چارچوب‌های آموزشی است و امیدواریم با همراهی والدین و تلاش دانشجویان، بتوانیم شاهد موفقیت روزافزون دانش‌پژوهان باشیم.

وی افزود: با توجه به شرایط کشور، نیاز است که تشخیص دهیم در چه موقعیت اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جامعه زندگی می‌کنیم تا با تکیه بر توانمندی‌های خود بتوانیم به رشد و توسعه کشور کمک کنیم.

فتح‌الله با بیان اینکه کسب و کار و زندگی امروز تغییر کرده و آموزش‌ها و دانش کسب‌شده نیز به اقتضای زمان متغیر است، گفت: موضوعی که باید بیشتر از مدرک و صرف تحصیل دنبال شود، رسیدن به کمال انسانی و عبودیت است.

رئیس واحد شهر قدس با اشاره اینکه هدف از آمدن به دانشگاه و تحصیل، باید برای دانشجو مشخص باشد، تصریح کرد: یکی از اهداف تحصیل و کسب دانش، ارتقای سطح زندگی و یافتن بینش و بصیرت و توانایی حل مسائل است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای غرب استان تهران خاطرنشان کرد: اولویت کسب علم و دانش، پرورش استعدادها و پویایی علم در مرحله کاربرد و عمل است تا تأثیرگذاری آن در مسیر پیشرفت کشور مشهود باشد.

وی با اشاره به اینکه دانشجو باید تحلیل‌گر باشد، اظهار کرد: بازار کار امروز به توانمندی و مهارت دانشجویان و فارغ‌التحصیلان نیازمند است و همه این مؤلفه‌ها به کسب روش‌های خلاقانه و ابتکار عمل در دانشگاه‌ها می‌انجامد.

فتح‌الله گفت: امیدوارم در این ایام که افتخار میزبانی همه دانشجویان را داریم، شاهد همیاری، همفکری و تعامل همه‌جانبه باشیم.

به گزارش آنا این مراسم با حضور مسئولان شهرستان قدس، اعضای هیأت علمی دانشگاه و اولیای دانشجویان برگزار شد.


DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0