شنبه, 3 فروردين 1398
  • EN
فتح‌الله مطرح كرد: راه‌اندازی مراكز مشاوره و سلامت در دانشگاه‌های آزاد غرب تهران
۶۷۵۲
 ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ 
۱۱:۲۳:۴۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

فتح‌الله مطرح کرد:

راه‌اندازی مراکز مشاوره و سلامت در دانشگاه‌های آزاد غرب تهران

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای غرب استان تهران گفت: راه‌اندازی مراکز تخصصی مشاوره و سلامت در دستور کار این دانشگاه قرار دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از شهرقدس، مهدی فتح‌الله صبح امروز در نشست تخصصی با سرهنگ الهیاری فرمانده بسیج سپاه ناحیه مقاومت شهرستان قدس به مناسبت هفته بسیج اظهار کرد: واحدهای شهرقدس، ملارد و صفادشت با توجه به دانشجویان فعال، استادان و کارکنان مستعد و توانمند در زمینه‌های مختلف آماده ارائه خدمات تخصصی هستند.

وی تأکید کرد: باید در حوزه جهاد فرهنگی نظیر بسیجیان، کار بسیجی و منش بسیجی داشت و در این مسیر تمام تلاش و توان خود را به‌ کار بگیریم و روز‌به‌روز شاهد پیشرفت دانشگاه آزاد اسلامی در همه حوزه‌ها به‌‌خصوص علم و فرهنگ و پژوهش باشیم.

فتح‌الله افزود: به‌عنوان یک دانشگاه مأموریت‌گرا باید مشکلات و آسیب‌ها را در منطقه شناسایی کنیم. از این نظر دانشگاه، آمادگی همکاری با مجموعه نهادهای شهرستان از جمله بسیج و سپاه را دارد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای غرب استان تهران با بیان اینکه بر‌ اساس سیاست کلان دانشگاه آزاد، مأموریت واحدهای غرب استان تهران، توسعه صنعت همگام  با سلامت همگانی با در نظر گرفتن اصول ایرانی- اسلامی است، تصریح کرد: در همین راستا تلاش می‌کنیم از همه ظرفیت‌های دانشگاه در واحدها و مراکز آموزشی براساس محوریت صنعت در خدمت سلامت استفاده کنیم و در عین حال مصمم هستیم تمامی امور را با پیوست فرهنگی انجام دهیم.

وی توجه به سلامت جسم، سلامت روان، ورزش همگانی و ایجاد رشته‌های صنعتی و پزشکی و راه‌اندازی ایستگاه‌های سلامت و مراکز مشاوره را از برنامه‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای غرب استان تهران عنوان و تصریح کرد: راه‌اندازی مراکز تخصصی مشاوره و سلامت، می‌تواند در کاهش آسیب‌های اجتماعی مؤثر باشد که این برنامه‌ها را در دستور کار خود قرار داده‌ایم


DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0