شنبه, 3 فروردين 1398
  • EN
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای غرب استان تهران گفت: باید فضای دانشگاه‌ها را به سمت تخصصی‌شدن سوق دهیم.
۶۷۶۷
 ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ 
۱۲:۳۰:۳۶

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

 

به‌گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از شهر قدس، مهدی فتح‌الله صبح امروز در جلسه دیدار و گفتگو با دانشجویان  دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای غرب استان تهران، مباحث خود را در قالب موضوعاتی از قبیل، همکاری با مراکز صنعتی و فناوری، گسترش رشته‌ها بر اساس شناسایی و فضای منطقه‌ای واحدهای دانشگاهی، تقویت بنیه علمی دانشجویان به‌منظور تقویت و توسعه منابع انسانی بیان کرد.

 

 رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای غرب استان تهران  با معرفی واحد شهرقدس گفت: باید از ظرفیت‌ها و توانایی‌های دانشجویان هرسه واحد دانشگاهی شهر قدس، ملارد و صفادشت استفاده و تلاش کنیم، تهدیدها را برای دانشجویان به فرصت تبدیل کنیم.

 

وی با بیان اینکه دانشگاه باید کارها مبتنی بر ارائه استانداردهای علمی انجام شود، تصریح کرد: فضای فیزیکی و عمرانی دانشگاه شهر قدس در کنار فضاهای موجود در واحدهای صفادشت و ملارد از مزیت‌های خوبی در قالب  واحدهای  دانشگاهی غرب استان تهران برخوردار است.

 

فتح‌الله بعد از جلسه شورای دانشگاه آزاد تهران همراه رؤسای دانشکده‌ها و معاونان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس از حسین برات‌زاده کارمند روشن‌دل واحد شهرقدس به مناسبت روز معلول با اهدا لوح سپاس  قدر‌دانی کردند.


DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0