• ساعت : ۱۴:۱۶:۵۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ 
  • کد خبر : ۶۹۹۳
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای غرب استان تهران:
مسابقات تنیس روی میز كشوری به میزبانی واحد شهر قدس برگزار می شود
قدس- رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای غرب استان تهران گفت: اولین رویداد بزرگ مسابقات تنیس روی میز کشوری به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس برگزار خواهد شد.
قدس- رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای غرب استان تهران گفت: اولین رویداد بزرگ مسابقات تنیس روی میز کشوری به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی فتح الله عصر یکشنبه در نشست خبری به برنامه دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه ورزش اشاره کرد و اظهار داشت: اداره کل تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی سازمان مرکزی سالیانه با توجه به ظرفیت های موجود و امکانات هر واحد برنامه ریزی های متنوعی را در دستور کار خود قرار داده و مدیریت می کند و معرفی دانشگاه واحد قدس به عنوان میزبانی تنیس روی میز پیرامون همین اهداف بوده است.

وی به زمان برگزاری و تعداد تیم های شرکت کننده دراین مسابقات اشاره کرد و ادامه داد: مجموع مسابقات در ۲ بخش برادران از تاریخ ۲۰ تیرماه لغایت ۲۵ تیر ماه و خواهران از تاریخ ۲۶ تیرماه تا ۳۱ تیرماه خواهد بود و دراین رقابت پیش بینی دوستان این بوده که ۳۰ تیم تخصصی حضور خواهند یافت.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای غرب استان تهران تصریح کرد: در این مسابقات ۳۲ تیم با حداقل ۶ عضو فعال و۴ نفر ورزشکار، یک سرپرست، یک مربی تیم مجموعه با همراهی همراهان پشتیبان حضور می یابند.

فتح الله به آمادگی واحد برای میزبانی از این دور مسابقات هم اشاره کرد و افزود: با همکاری و هماهنگی سازمان مرکز دانشگاه آزاد اسلامی تمامی امکانات و تجهیزات برای هر چه بهتر برگزار شدن این دوره از مسابقات فراهم است و امیدواریم که این برنامه به شکل آبرومندانه و خوبی برگزار گردد.

وی به اهمیت میزبانی شهر قدس برای برگزاری مسابقات تنیس روی میز اشاره کرد و افزود: در مجموع دانشگاه های آزاد کشور واحد شهر قدس به عنوان میزبان معرفی شده است که همین موضوع بیانگر ظرفیت و مهارت های داوران و ورزشکاران این واحد و همچنین یکی از مدعیان تخصص در رشته ورزشی تنیس روی میز بودن این واحد را بیانگر است.

رئیس واحد های غرب استان تهران (شهریار، قدس و صفادشت) توجه به فعالیت های ورزشی در کنار کسب علم را یکی از افتخارات دانشگاه آزاد اسلامی برشمرد و افزود: ۶۰ درصد عضو نهاد علمی دانشگاه که به عنوان دانشجو و عضو هیات علمی هستند در کنار کسب علم کار حرفه ای ورزش انجام می دهند وحضور این جامعه بزرگ یک پتانسیل بزرگ است که می توان ثمرات آن را در حوزه های علمی، فرهنگی و ورزشی کشور به وضوح مشاهده کرد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.4.2.0
    V5.4.2.0