• ساعت : ۱۶:۹:۳۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ 
  • کد خبر : ۷۰۵۲
حكم انتصاب سرپرست جدید واحدهای غرب استان تهران (شهرقدس/ملارد/صفادشت)

حکم انتصاب سرپرست جدید واحدهای غرب استان تهران(شهرقدس/ملارد/صفادشت)

انتصاب دکتر عبداله قاسمی پیربلوطی وخداحافظی دکتر مهدی فتح اله از مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای غرب استان تهران(شهرقدس،ملارد،صفادشت)

خبرنگار آنا: واحد شهرقدس

گفتنی است مهدی فتح اله پیش از این طی نامه ای استعفاء خود را تقدیم دکترمحمد مهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نمود

درپاسخ به متن نامه مهدی فتح اله توسط دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به شماره نامه 31706/10مورخ 11/06/98آمده است:

برادر گرامی جناب آقای دکتر مهدی فتح اله

با اهدای سلام وتحیات

ضمن موافقت با استعفای جنابعالی، به این وسیله از زحمات وتلاش های آن جناب در دوران مسئولیت "سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس"تقدیر و تشکر می نمایم .

امید است با اتکال به درگاه ذات اقدس احدیت ، در راه خدمت به اسلام ومسلمین واهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی موفق وموید باشید.

محمد مهدی طهرانچی

دکتر مهدی فتح اله در مورخ 12/6/98با ارسال متنی از همکاران دانشگاهی خود در واحدهای غرب استان تهران (شهر قدس، ملارد، صفادشت )خداحافظی کرد. در متن پیام ایشان آمده است

بسم تعالی

با عرض سلام ودرود خدمت همه همکاران گرامی ،خداوند متعال را شاکرم که به عنوان عضوی از خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی،توفیق همکاری نزدیک در مجموعه دانشگاه های واحد شهر قدس، ملارد وصفادشت برای اینجانب فراهم گردید.

لازم است به اگاهی استادان ارجمند وهمکاران عزیز و دانشجویان گرامی برسانم که به دلیل رخداد برخی موانع و محدودیت ها در امر مدیریت واحدهای دانشگاهی، اینجانب از مسئولیت خود کناره گیری نمودم که این امر مورد موافقت مقامات مربوطه نیز قرار گرفته است.لذا برخود واجب می دانم مراتب تقدیر و سپاس خود را از همکاری و مشارکت مدیران، کارکنان و اعضای هیات علمی واحد که با اینجانب همراهی نموده اند اعلام داشته و توسعه و پیشرفت هر چه بیشتر دانشگاه را آرزو نمایم. بی شک بهبود و تعالی دانشگاه محقق نخواهد شد مگر آنکه اراده ای جمعی و آرمانی مشترک برای تغییر و تحول در همه ارکان مجموعه وجود داشته باشد. تمرکز بر ارزش آفرینی در تمام حیطه های ماموریتی دانشگاه و پرهیز از ورود به حواشی غیر ضرور، ارتقای سطح آگاهی، بلوغ واعتبار دانشگاه و دغدغه مندی نسبت به تحقق اهداف از جمله الزامات توسعه در شرایط فعلی این واحدهای دانشگاهی خواهد بود که می بایست به یک خواست و مطالبه جمعی تبدیل گردد. اگر چه طی دوره مسئولیت اینجانب تلاش گردید جوعمومی واحدهای تابعه بهبود یافته و مسیر رشد هموار گردد و بر همین اساس نیز با وجود موانع فراوان، اقدامات ارزشمندی با لطف پروردگار و همت همکاران، به انجام رسید و یا در دستور کار قرار دارد، ولیکن ضروری است از تمامی ظرفیت رشد و پتانسیل بالای مجموعه در راستای تحقق اهداف دانشگاه به نحو شایسته ای استفاده شده و زمینه همراهی و هم افزایی هرچه بیشتر فراهم گردد.در خاتمه ضمن قدردانی مجدد از همراهی و مشارکت همه همکاران عزیز،موفقیت وبهروزی استادان،کارکنان ودانشجویان گرامی مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی خصوصاٌ واحدهای شهرقدس، ملارد و صفادشت را از خداوند متعال مسئلت می نمایم.        مهدی فتح اله-شهریور 12/6/98

همچنین روز گذشته  مورخه 16/6/98طی حکمی دکتر عبداله قاسمی پیربلوطی به عنوان سرپرست واحدهای شهرقدس ،ملاردوصفادشت منصوب شددر متن نامه دکتر طهرانچی آمده است

برادر گرامی جناب آقای دکتر عبداله قاسمی پیربلوطی

با اهدای سلام وتحیات

نظر به استعفای جناب آقای دکتر مهدی فتح اله و بنا به پیشنهاد ریاست محترم استان تهران،جناب عالی به عنوان سرپرست موقت دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای شهرقدس ، ملارد وصفادشت منصوب می شوید.

امید است با توکل به خداوند متعال وبا صداقت وقانونمندی در انجام امور محوله موفق باشید.

محمد مهدی طهرانچی

گفتنی است مراسم تودیع وتجلیل از زحمات دکتر مهدی فتح اله ومعرفی دکتر عبداله قاسمی پیربلوطی طی هفته آینده در واحدشهرقدس برگزارخواهدشد.

 

امتیاز :  ۳.۰۰ |  مجموع :  ۲

برچسب ها

    5.4.2.0
    V5.4.2.0