• ساعت : ۲۳:۱:۱۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ 
  • کد خبر : ۷۲۴۲
پیام ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای شهرقدس، ملارد و صفادشت برای دانشجویان محترم

دانشجویان محترم دانشگاه های آزاد اسلامی غرب استان تهران (شهرقدس، ملارد و صفادشت)

باسلام و ضمن عرض تبریک ولادت امیر المومنین (ع) و آرزوی سلامتی و تندرستی برای خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی و همه هموطنان عزیز
به اطلاع می رساند: با توجه به بحران پیش آمده در کشور ضمن توصیه رعایت نکات بهداشت فردی، از همه عزیزان دعوت به عمل می آید به عنوان سفیران سلامت در خانواده محترمتان و جامعه، در برگزاری آموزش الکترونیکی و از راه دور (جزوات بارگذاری شده در پورتال شما و همچنین آموزش آنلاین بر روی وب سایت دانشگاه) که همکاران دانشگاه درصدد ایجاد زیر ساخت ها و فراهم کردن این فناوری پیشرفته و به روز هستند، همکاری کرده تا بتوان جلسات کلاس های برگزار نشده را تا حدودی جبران کرد. امید است با همراهی همه، بتوانیم از این نوع آموزش مدرن نهایت بهره کافی را ببریم. بدون شک، راه اندازی این فناوری برای اولین تجربه عاری از اشکال و نواقص نبوده که پیشاپیش از همه عزیزان عذرخواهی می شود. 
امیدوارم به لطف اعطا کننده سلامت و شفا دهنده در سلامت کامل باشید و در این برهه زمانی بتوانیم خدمات آموزشی را با کیفیت مطلوب به شما عزیزان ارایه دهیم. 
شایان ذکر است در خصوص کلاس های آزمایشگاه ها، کارگاه ها و تربیت بدنی، ان شاءالله تعالی بعد از خروج این ویروس منحوس از کشور، این کلاس های عملی به صورت حضوری و فشرده برگزار خواهد شد.  
با تقدیم احترام
دکتر قاسمی پیربلوطی
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای شهرقدس، ملارد و صفادشت

امتیاز :  ۲.۵۰ |  مجموع :  ۴

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0