• ساعت : ۱۸:۳۳:۲۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ 
  • کد خبر : ۷۰۴۶
فتح‌الله عنوان کرد:
گام‌های دانشگاه آزاد اسلامی برای ارتقای سلامت جسمانی دانشگاهیان
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهرقدس گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در کنار رسالت علمی برای ارتقای سلامت جسمانی دانشگاهیان نیز به توسعه توانمندی‌ها پرداخته و گام‌های اساسی برداشته است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از شهرقدس، مهدی فتح‌الله روز گذشته در مراسم آغاز رقابت‌های دانشجویی تنیس‌ روی میز دانشگاه آزاد اسلامی درباره نحوه برگزاری این مسابقات اظهار  کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر‌قدس میزبان برگزاری مسابقات سراسری تنیس روی میز دانشجویان دانشگاه آزاد کشور است که این مسابقات در دو بخش برادران از ۲۰ تا ۲۵ و در بخش خواهران از ۲۶ تا ۳۱ تیرماه جاری برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در این دوره از مسابقات هر تیم با نام شهدای مدافع حرم در مراسم افتتاحیه حضور پیدا کرده است. تیم‌ها متشکل از ورزشکاران تنیس روی‌میز از دانشجویان منتخب دانشگاه آزاد سراسر کشور هستند که در قالب تیم‌های مختلف ساماندهی شده‌اند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس اظهار کرد: سرپرستان و مربیانی که تیم‌های مربوط را همراهی می‌کنند و حوزه تخصصی برگزارکننده مسابقات، سطح توانمندی شرکت‌کنندگان این دوره از مسابقات را بالا اعلام کردند و اعضای هیئت داوران و مربیان هم همین موضوع را تأیید کردند.

فتح‌الله تصریح کرد: در سیاست‌هایی که مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی دارد شاهد حضور چشمگیر قهرمان ورزشی در حوزه‌های مختلف ورزشی هستیم؛ دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس هم با توجه به برخورداری از ظرفیت‌های علمی و زیرساختی در حوزه ورزش از این قاعده مستثنی نیست.

وی درباره زیرساخت‌های ورزشی موجود در این واحد دانشگاهی گفت: زیرساخت‌های ورزشی خوبی در این مجموعه وجود دارد که در تلاشیم دانشجویان، استادان، کارکنان و عموم شهروندان که در این منطقه از شهرستان  هستند از حداکثر ظرفیت این زیرساخت‌ها استفاده کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس تأکید کرد: دانشگاه آزاد اسلامی در کنار رسالت علمی برای ارتقای سلامت جسمانی دانشگاهیان به توسعه توانمندی‌های خود در این زمینه پرداخته و گام‌های اساسی برداشته است که امیدواریم به رشد اهدافی که ما در این دانشگاه و شهرستان داریم، کمک کند.

فتح‌الله عنوان کرد: این دوره از مسابقات با همکاری مجموعه تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی و حوزه اداره کل تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرستان قدس به انجام رسید. تعدادی از متولیان و مدیران مختلف اعم از مدیران ستادی و مدیران شهرستان هم در این مراسم حضور دارند.

وی با بیان اینکه دانشجویانی از سراسر کشور در این دوره از مسابقات حضور دارند، درباره تدارکات امکانات رفاهی و اسکان ورزشکاران گفت: برای پشتیبانی و تدارک این مراسم تدابیر لازم با یک تیم ۳۰ نفری پیش‌بینی شده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس اظهار کرد: ورزشکاران در این دوره از مسابقات به محض حضور در هتل فرهیختگان مستقر شدند و مراسم پذیرش، استقرار و پذیرایی این دوستان به لحاظ رفاهی به بهترین نحو ممکن انجام شد و تا پایان مراسم اختتامیه ادامه خواهد داشت.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای غرب استان تهران اضافه کرد: سعی کردیم با توجه به استانداردهایی که برای برگزاری این مسابقات وجود دارد، زیرساخت‌های لازم برای برگزاری مسابقات فراهم شود.

فتح‌الله یادآور شد: در این تمهیدات، استقرار پزشک و تیم‌های امدادی در فرآیند برگزاری مسابقات پیش‌بینی شده تا از بروز مشکل و آسیب جلوگیری شود و امیدواریم تا پایان مسابقات، رقابت‌هایی قابل قبول و مطابق استانداردهای ملی برگزار کنیم.

 

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۰۶۲/

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.4.2.0
    V5.4.2.0