• ساعت : ۱۸:۲:۵۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ 
  • کد خبر : ۷۰۴۰
قهرمان تنیس روی میز دختران دانشگاه آزاد:
ورزشكاران تنیس روی میز دانشگاه آزاد اسلامی ظرفیت حضور در تیم ملی را دارند
دانشجوی قهرمان تنیس روی میز دختران دانشگاه آزاد اسلامی گفت:ورزشکاران تنیس روی میز دانشگاه آزاد اسلامی ظرفیت حضور در تیم ملی را دارند.

>

فاطمه زهرا مختاری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در شهر قدس درباره برگزاری رقابت‌های تنیس روی میز ویژه دانشجویان دختر دانشگاه آزاد اسلامی که در دانشگاه آزاد اسلامی شهر قدس برگزار شد، اظهار کرد: سطح توانمندی تیم‌های شرکت‌کننده در این دوره بسیار حرفه‌ای بود و هر تیم متشکل از ورزشکاران تنیس روی میز از دانشجویان منتخب دانشگاه آزاد سراسر کشور بودند.

وی افزود: سرپرستان و مربیانی که تیم‌های مربوطه را همراهی می‌کردند از نظر تخصصی تیم‌ها به استناد سطح سوابق شرکت‌کنندگان این دوره از مسابقات، دارای سطح بسیار بالایی بودند.

 قهرمان تنیس روی میز دختران دانشگاه آزاد اسلامی گفت: امیدوارم با برگزاری این رقابت‌ها که با کیفیت خوبی انجام شد زمینه‌ساز حضور خواهران در لیگ برتر و  تیم ملی کشور شود.

مختاری درباره ارزیابی خود از برنامه‌های دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه ورزش اظهار کرد: طبق برنامه‌های اعلامی دانشگاه آزاد اسلامی شاهد حضور چشمگیر قهرمانان ورزشی در حوزه‌های مختلف  مخصوصاً تنیس روی میز دانشجویان هستیم.

وی درباره ظرفیت‌های میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس بیان کرد: امکانات ورزشی نسبتاً خوبی در مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی در رشته تنیس روی میز وجود دارد که یک تیم حرفه‌ای با  تدابیر لازم که در ورزش تنیس روی میز صاحب‌نظر بودند میزبانی مسابقه را بر عهده داشتند.

 قهرمان تنیس روی میز دختران دانشگاه آزاد اسلامی تشریح کرد: با توجه به استانداردهایی که برای برگزاری این رقابت‌ها  وجود داشت برای حضور مربیان و داوران استانداردهای زیرساختی ازنظر استقرار پزشک و تیم‌های امدادی، امکانات اورژانس به نحو شایسته پیش‌بینی‌ شده بود.

مختاری افزود: با حضور به‌موقع پزشک، پزشکیاران و بهیاران از بروز مشکل و آسیب جلوگیری شد و تا پایان مسابقات این روند به‌خوبی ادامه داشت و مسابقات در سطح قابل‌قبول و با رعایت استانداردهای ورزشی در این رشته  برگزار شد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۱۱۷/

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.4.2.0
    V5.4.2.0