• ساعت : ۱۸:۲۳:۱۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ 
  • کد خبر : ۷۰۴۴
مسئول انجمن پینگ‌پنگ دانشگاه آزاد:
دانشگاه آزاد اسلامی از برندهای ورزش كشور است
مسئول انجمن پینگ‌پنگ دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی خود‌‌ساخته و دارای باشگاه مجهز و یکی از برندهای ورزش کشور است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از شهرقدس، مهران احدی روز گذشته در حاشیه برگزاری رقابت‌های تنیس روی میز دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در سیاست‌هایی که مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی دارد و با توجه به دیدگاه‌های متفاوت دکتر طهرانچی، سیاست بر این بوده که برای ایجاد شور و نشاط  رقابت‌های ورزشی دانشجویی با کیفیت خوب برگزار شود.

 

وی اظهار کرد: در رقابت‌های دانشجویی یک وقفه نسبتاً طولانی رخ داد و این رقابت‌ها حدود دو سال برگزار نشد؛ اما با حضور دکتر کمال جوانمرد سرپرست اداره کل تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی، برگزاری این رقابت‌ها از سر گرفته شد که اکنون شاهد برگزاری مسابقات در تمام رشته‌های ورزشی در سطح وکیفیت بسیار بالایی هستیم.

 

سرپرست فنی مسابقات تنیس روی میز دانشگاه آزاد اسلامی افزود: یکی از سیاست‌ها دانشگاه آزاد اسلامی این است که خود‌ساخته، دارای باشگاه مجهز و یکی از برندهای ورزش کشور باشد.

 

وی افزود: دانشجویان دانشگاه آزاد به تعداد خیلی زیاد در تیم‌های باشگاهی و در سوپرلیگ‌ها در رشته‌های مختلف ورزشی حضور دارند و از دانشجویان دانشگاه بهره برده می‌شود.

 

مسئول انجمن پینگ‌پنگ دانشگاه آزاد اسلامی گفت: پیرو این سیاست ما هم سال قبل در مسابقات سوپر لیگ تنیس روی میز شرکت کردیم و حدوداً ۸۰درصد از افرادی که در آن حضور داشتند هم بازیکن هم مربی و هم سرپرست از دانشجویان یا اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد بودند.

 

احدی اظهار کرد: در این مرحله از مسابقات که با میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قدس در حال برگزاری است، رقابت‌ها  با کیفیت بسیار خوب و در سطح بسیار عالی انجام شده و با رضایت‌مندی بازیکنان بسیار خوب و شایسته که در سطح تیم ملی هستند، همراه است.

 

وی با تشکر از مسئولان دانشگاه اسلامی واحد شهر قدس گفت: مسابقات طبق قوانین فدراسیون تنیس روی‌میز برگزار می‌شود و مسئولان رقابت‌ها با فدراسیون هماهنگ هستند و در واقع می‌توان گفت برگزارکننده‌های مسابقات جزء برگزارکننده‌های بسیار درجه بالایی هستند تا مسابقات خیلی خوب و پرهیجانی برگزار شود.

 

در ادامه پیمان ابریفام معاون اجرایی این دوره از مسابقات نیز درباره برگزاری این رقابت‌ها گفت: امیدواریم چنین مسابقات تدوام یابد و دانشگاه آزاد اسلامی بتواند رشد چشمگیری در زمینه‌های ورزشی و شکوفایی استعدادهای ایران اسلامی داشته باشد.

 

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۰۶۲/

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.4.2.0
    V5.4.2.0