• ساعت : ۱۳:۳۹:۴۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ 
  • کد خبر : ۷۰۳۵
امروز؛ رتبه‌های برتر كنكور ۹۸ میهمان دانشگاه آزاد اسلامی شهرقدس شدند
تبه‌های برتر کنکور ۹۸ و دانش‌آموزان نمونه امروز میهمان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس شدند.

به گزارش خبرنگار خبرنگاری آنا از شهرقدس، مهدی فتح الله رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای غرب استان تهران( شهرقدس-ملارد-صفادشت) صبح امروز در مراسم تجلیل از رتبه‌های برتر کنکور سراسری سال ۹۸ و دانش‌آموزان نمونه که با حضور نخبگان به همراه خانواده پذیرفته‌شدگان و استادان، امام‌جمعه شهرستان قدس، فرمانده سپاه شهرستان قدس و جمعی از مسئولان شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: آنچه که ما برای توسعه و پیشرفت جامعه به آن نیاز داریم، علم، آگاهی و توانمندی است که آن‌هم در دستان شماست.

وی افزود: محیط دانشگاه، بستری برای توسعه دیدگاه‌های شما فراهم می‌کند، اما بازیگر اصلی این عرصه شما دانشجویان، دانش‌پژوهشان و طالبان علم هستید که به‌واسطه تلاش شما بستری برای یاد‌گیری و توانمند کردن شما برای مقابله با رویداد‌های مختلف به وجود می‌آید.

این مقام مسئول افزود: این‌جانب به‌عنوان معلم در این جامعه به شما جوانان توصیه می‌کنم که در مسیر کشف استعدادها گام بردارید و این مسیر را با تلاش و کوشش خود بسازید.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهر قدس

فتح‌الله با بیان اینکه خلاقیت یکی از کلید‌های دستیابی به کمال است، گفت: یکی از مؤلفه‌های قدرت به فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی عرصه علم است و اگر می‌خواهیم کشوری قدرتمند و پیشرفته‌ داشته باشیم باید به عرصه علم و فناوری بپردازیم و همیشه مهد علم و دانش معرفی شویم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای غرب استان تهران در ادامه از امکانات آموزشی و تجهیزات آزمایشگاهی و شرایط مطلوب دانشگاه شهر قدس سخنانی ایراد کرد و گفت: در دانشگاه شهر قدس در تلاش هستیم که محیطی امن همراه با آرامش برای دانشجویان علاقه‌مند به تحصیل ایجاد کنیم.

فتح‌الله تصریح کرد: در سیاست‌هایی که مجموعه دانشگاه آزاد دارد، شاهد حضور چشمگیر دانشجویان برتر در حوزه‌های مختلف تحصیلی هستیم.

وی یادآور شد: دانشگاه آزاد واحد شهر قدس با توجه به برخورداری از ظرفیت‌های علمی و زیرساختی در حوزه علمی، فرهنگی، پژوهشی، تحقیقاتی از این قاعده مستثنی نیست و تعداد زیادی از فرهیختگان ملی و بین‌المللی در سطح دانشجویی و بین اعضای هیئت‌علمی و استادان در این واحد دانشگاهی را شاهد هستیم که باید یادآور شوم این ظرفیت بسیار خوب برای بهره‌مندی شهرستان از توانمندی‌های علمی و تخصصی در مجموعه دانشگاه قدس است و باید بتوانیم از این ظرفیت‌ها استفاده حداکثری داشته باشیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای غرب استان تهران افزود: بنا بر رسالت‌هایی که داریم توسعه و مهارت‌های عملی در کنار آگاهی‌های دینی‌ در کنار ارتقای سلامت جسمانی به توسعه توانمندی‌های علمی کمک می‌کند.

فتح‌الله خاطرنشان کرد: با برداشتن گام‌های اساسی در این زمینه می‌توانیم به رشد، توسعه، شکوفایی هرچه بیشتر اهدافی که ما در مجموعه دانشگاه آزاد و  شهرستان قدس داریم، کمک کنیم.

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۰۶۲/

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.4.2.0
    V5.4.2.0